*در حال حاظر به دلیل قوانین وضع شده جهت تعطیلات و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، ارسال سفارشات با توجه به قوانین وضع شده خواهد بود و زمان ارسال سفارشات به شهرستان هایی غیر از تهران توسط پست و در زمان باز بودن پست طبق قوانین کشور(بین 2-3 روزکاری) در این روزها خواهد بود.

بخش خدمات مشتریان در تمامی مراحل ارسال در کنار شما خواهند بود و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال نیز آماده پاسخگویی هستند.

 

ارسال کالا در محدوده شهر تهران:

 

بابت ارسال محصول تا محل مورد نظر مشتریان، هزینه 20 هزار تومان در محدوده تهران دریافت می‌شود.

کالاهایی که با پیک ارسال می‌شوند، حداکثر تا یک روز پس از زمان تائید سفارش، به دست مشتریان خواهند رسید. در واقع سفارشاتی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) تا قبل از ساعت ۱4 و پنج‌شنبه تا قبل ۱2 ثبت شوند در همان روز و سفارشاتی که بعد از آن ثبت می‌شوند، صبح روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

 

در صورت حضور گیرنده در محدوده شهر تهران، ارسال کالاهای خریداری شده معمولا با پیک انجام خواهد شد و افراد با انتخاب نوع پرداخت هنگام خرید می‌توانند یکی از روش پرداخت اینترنتی را انتخاب کنند.

به دلیل شیوع کرونا و نوسانات ارزی ، کلیه پرداختی ها به صورت آنلاین و توسط درگاه اینترنتی امکان پذبر است

 

 

ارسال کالا به خارج از شهر تهران:

 

مراجعه‌کنندگان می‌توانند در سراسر ایران، تجهیزات مورد نظر خود را دریافت کنند که با توجه به مقصد نهایی، روش‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، در دسترس مشتریان قرار داده شده است.

 

استفاده از روش‌های ارسال پستی:

 

یکی از مطمئن‌ترین راه‌های دریافت تجهیزات خریداری شده، از طریق پست پیشتاز است که حداکثر تا سه روز کاری مرسوله‌ را به دست مشتریان می‌رساند.

* پس از تحویل بسته پستی توسط سورن آنلاین ، کد رهگیری مرسولات پستی در پنل مربوط به پیگیری سفارشات مشتری درج خواهند شد .

 

استفاده از روش ارسال سریع:

 

روش ارسال سریع و مطمئن، توسط پست پیشتاز صورت می‌پذیرد. معمولا مرسوله بعد از 2تا3 روز کاری برای شهرستان به دست مشتری می‌رسد . استفاه از این روش با انتخاب مشتری خواهد بود و هزینه‌ی ارسال بر عهده خریدار می‌باشد.

 

استفاده از سرویس باربری:

 

اگر به دلیل حجم و وزن بالای کالا امکان ارسال پستی به مقصد مورد نظر وجود نداشته باشد یا مشتری درخواست ارسال کالا از طریق باربری‌های اتوبوسی را داشته باشد، کالای خریداری شده با بسته‌بندی ایمن، ارسال خواهد شد. در این روش مدت زمان دریافت کالا به مقصد مورد نظر، وابسته به زمان حرکت اتوبوس‌ها و طول مسیر است و هزینه بر عهده خریدار خواهد بود.

 

 موارد نامتعارف

 

در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، سورن آنلاین موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

* پس از تحویل بسته پستی توسط سورن آنلاین ، کد رهگیری مرسولات پستی در پنل مربوط به پیگیری سفارشات مشتری درج خواهند شد .

 

 

نکات ضروری :

  • امکان دارد تمامی مرسولاتی که به سراسر ایران از طریق پست  ارسال می شوند ، در زمانی خارج از تایم مقرر شده توسط این شرکت به دست مشتری برسند لذا فروشگاه اینترنتی سورن هیچ گونه مسئولیتی درقبال این موضوع ندارد .
  • تمامی سفارشات فروشگاه اینترنتی سورن در بسته بندی های مهر و موم شده تحویل پیک و پست می شوند . اکیداً از تحویل گرفتن بسته ای که باز شده است خودداری کنید و سریعا با فروشگاه اینترنتی سورن در تماس باشید .